شیوه های پرداخت


پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کلیه کاربران محترم سایت ایران استوک کالا قادر خواهند بود مبلغ شفارش خود را با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند، به این منظور کاربران می توانند در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی بانک صادرات در سایت و یا از طریق اینترنت بانک شخصی خود، مبلغ سفارش را پرداخت نمایند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت برای سفارش است و نیاز به تماس و اطلاع دادن پرداخت نیست، سفارشات پس از تایید پرداخت به صورت خودکار وارد مرحل آماده سازی و ارسال می شود.

اطلاعات لازم جهت انجام فرایند پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی :

  • شماره ی 16 رقمی کارت بانکی

این شماره بر روی تمامی کارت های بانکی درج شده است . 9696 *** 6425 6104

  • رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی )

برای پراخت هایی که در بستر اینترنت انجام می گیرد نیاز به داشتن رمز دوم است که باید قبل از خرید اقدام به دریافت و فعال سازی کنید، برای دریافت و فعال سازی رمز دوم می توانید از دستگاه های ATM همان بانکی که در آن حساب دارید استفاده کنید و یا با مراجعه ی حضوری به بانک مورد نظر نسبت به دریافت و فعال سازی رمز دوم اقدام کنید.

  • کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج شده است وبه هنگام خرید اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

تاریخ انقضای کارت بانکی اغلب بر روی کارت بانکی درج شده است.
اگر تاریخ انقضا بر روی کارت وجود نداشت می توانید از عدد 12 به جای ماه و از عدد 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. هنگام تحویل کالا تحویل گیرنده موظف به ارائه ی کارت شناسایی معتبر می باشد.

پرداخت در محل تحویل محصول

آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ایران استوک کالا در صورتی که آدرس تحویل سفارش در تهران باشد، این امکان را فراهم کرده است که هزینه را هنگام تحویل گرفتن محصول خود، به یکی از روش های زیر پرداخت نمایند :

  • پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

ماموران تحویل سفارش ایران استوک کالا، دستگاه های کارت خوان سیار (POS) به همراه دارند، شما مشتریان عزیز می توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب، پرداخت خود را انجام دهید.

  • پرداخت نقدی در محل تحویل

آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی مایل به پرداخت با دستگاه کارت خوان سیار نیستند، می توانند هزینه سفارش را در محل به ماموران تحویل سفارش ایران استوک کالا پرداخت نمایند.

توجه توجه

به شما مشتریان عزیز توصیه می کنیم جهت تسریع در پردازش سفارش و امنیت بالای آن، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.


زمانی که پرداخت وجه، با درگاه های موجود در سایت و به صورت اینترنتی پرداخت نشود، تحویل گیرنده سفارش باید کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی ) به همراه داشته باشد.


سفارش هایی که مبلغ آن ها بیشتر از بیست میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال از طریق پرداخت کارت به کارت یا به صورت اینترنتی تسویه شوند.